Гарантоване працевлаштування на високооплачувану роботу

Через економічну кризу сьогодні багато людей втратили роботу. Знайти нову дуже проблематично, тому що ніде немає відкритих вакансій. Але що робити? Годувати ж сім'ю як треба, жити за щось треба.

За наявності власного вантажного мікроавтобуса можна влаштуватися у компанію «Мотор-М».

  • Переваги працевлаштування у вантажному таксі:
  • Високі стабільні заробітки
  • Гнучкий графік роботи
  • Жодних планів продажу та вимог начальства
  • Чим більше працюєш, тим більше заробляєш
  • Відмінний підробіток для студентів
  • Хороше рішення для тих, хто любить постійно бути за кермом
  • Не потрібно мати освіту та зв'язки

З чого розпочати роботу у вантажному таксі?

Працевлаштовуватися краще у великі логістичні компанії, які мають гарну репутацію та зміцнили свої позиції на ринку. У таких компаній і більше вакансій, і клієнтів, і заробітки вище. Крім того, все офіційно та законно. Однією з логістичних компаній, де можна влаштуватися працювати вантажником є «Мотор-М». Сотні задоволених киян та гостей столиці щодня рекомендують її своїм знайомим як надійного перевізника, що є найкращою рекламою для будь-якої служби.

Почати заробляти вже завтра можна, якщо сьогодні зв'язатися з менеджером з персоналу та пройти співбесіду. Замовлення новачкам надаються нарівні із досвідченими співробітниками. Немає жодної дискримінації. Усі водії перебувають у рівних умовах. Заробити можна добре, якщо регулярно виходити працювати. Однак, якщо потрібні вихідні, вони будуть надані без зайвих проблем.

Спілкування з людьми як головний чинник у роботі

Безперечно, спілкування з різними неадекватами дуже часто вибиває з колії, але така специфіка роботи таксистом. Але найчастіше зустрічаються привітні, доброзичливі люди, які не беруть здачу та готові залишити щедрі чайові за допомогу у завантаженні/вивантаженні речей. Окрім цього, спектр послуг диспетчерських служб у Києві сьогодні дуже широкий.

Клієнт може замовити доставку продуктів із супермаркету або аптеки. Від водія потрібно скупитися за списком, переданим йому диспетчером, завести замовлення на потрібну адресу та отримати належну грошову винагороду. Можна підробити вантажником і одразу отримати «живі» гроші.

Сьогодні робота зі своїм мікроавтобусом – це високі заробітки, повна свобода дій і постійне перебування за кермом. Не потрібно мати вищу освіту, щоби багато заробляти, достатньо одного бажання, і гроші самі «прийдуть» до рук.

Автор: Світлана Любченко