Колишні керівники PokerStars і Full Tilt

Колишні керівники та консультанти Full Tilt Poker, PokerStars і 888 розробляють новий бренд покеру зі штучним інтелектом на основі NFT. Згідно з i3soft, компанією, що розробляє продукт, проект під назвою PokerAces прагне повернути «веселощі» в онлайн-покер, використовуючи нові технології та ігровий процес.

 

«Покер — наша пристрасть; однак нам не подобається, куди рухається онлайн-турнірний покер», — йдеться в заяві i3soft. «Ігри в онлайн-турніри продовжуватимуть застоюватися, доки рекреаційні гравці не отримають сили від веселого ігрового процесу, який поважає їхній час і гроші, і пропонує бездепозитні бонуси в Україні».

Засновники Джон Колдуелл і Боб Вільямс, які працювали з PokerStars і Full Tilt Poker, стверджують, що онлайн-покер «стагнує», а гравці залишають гру через такі фактори, як використання конкурентами додаткового програмного забезпечення та допомоги в реальному часі (RTA) для аналізу роздачі. історію та стиль гри.

«Штучний інтелект (ШІ) змінив гру; однак, можливо, було б доцільніше сказати, що це вирішило проблему», – стверджує i3soft. Їхній новий покерний бренд прагне «вирівняти умови гри» та дати гравцям «безпомилкове відчуття турнірного покеру без годин і годин гриндінгу».

Кожний турнір PokerAces дозволяє гравцям пропустити типову турнірну гру та швидко дізнатися, чи є вони в грошах», – пояснюється в прес-релізі. Перший етап ігрового процесу PokerAces — так звана гонка за гроші — використовує штучний інтелект, щоб грати на гроші «набагато швидше», ніж у звичайних турнірах.

«Іншими словами, штучний інтелект буде боротися на початкових етапах гри, поки не буде досягнуто грошей», — кажуть у компанії. Покерні боти зі штучним інтелектом гратимуть один проти одного, доки не буде досягнуто бульбашки. Кожен із них має абсолютно унікальний стиль гри, оскільки метадані їхніх NFT будуть оснащені «PokerDNA».

З цього моменту гравці стикаються з рішенням. Варіант перший, візьміть карти і виграйте; і варіант другий, дозволити своєму «ACE» продовжувати змагатися від їхнього імені. Гравці можуть використовувати функцію ACE протягом кількох роздач у якості автоматичного гравця в покер. За словами компанії, їхня пропозиція вирішує проблему того, що RTA руйнує ігровий досвід, додаючи до рівняння NFT.

ACE NFT перетворює «грати, щоб заробити» на «виконувати, щоб заробити». PokerAces використовує власний алгоритм, який аналізує ефективність гравця порівняно з очікуваним результатом і винагороджує його жетонами i3X. Платформа дозволяє NFT, які можна налаштувати та розвиватися разом з користувачем.

Best casinos

Налаштування NFT можна отримати під час гри в турнірах або придбати за токен i3X, який гравці отримають для участі в турнірах. Це знаменує собою ще один крок у світі покеру, який експериментує з NFT: минулого року бренд Polker запустив покерну платформу на основі Metaverse з винагородами NFT; а PartyPoker оголосив, що планує співпрацювати з Theta Labs, щоб дозволити гравцям збирати культові моменти в історії покеру.

Комментарии для сайта Cackle