Просування сайту в Україні

З кожним роком пошукові машини удосконалюються і постійно змінюють свої алгоритми. Один тільки Гугл, встиг протягом 2018 року внести такі нововведення як: спеціальне ранжування для сайтів, які проглядаються на мобільних пристроях, вимоги з боку бота відкрити доступ до таблиць стилів і скриптів, зміни в показі контекстної реклами. Ця пошукова система є однією з найбільш популярних серед українських інтернет користувачів. Отже, ТОП 10 в ній хоче зайняти будь-який власник онлайн бізнесу.

Які б зміни не вносив Гугл, для пошукової оптимізації сайту одне залишається актуальним — наявність якісної посилальної маси на просуваємий ресурс.

Біржа Seoware була створена спеціально для того, щоб кожен оптимізатор нашої країни зміг з легкістю знайти якісні сайти для розміщення на їх сторінках зворотніх посилань на свій ресурс. Основні наші досягнення в цьому напрямку:

  • наявність великої бази трастових сайтів;

  • зручна закупівля посилань;

  • можливість статейного просування;

  • мінімальна комісія за надані послуги;

  • гарантія того, що розміщені посилання не будуть зняті;

Оптимізація сайту: що потрібно знати кожному

Якщо ви вирішили серйозно зайнятися розкручуванням свого або клієнтського сайту в пошукових системах, то перед початком робіт, потрібно обов"язково підготувати його за всіма правилами. Ми склали для вас короткий план дій, який зробить просування і розкрутку сайту максимально ефективною:

  1. Якщо сайт розміщений на безкоштовному або повільному хостингу, то потрібно терміново міняти провайдера, в іншому випадку, ваші позиції будуть значно занижуватися у видачі. Пошуковики люблять швидкий хостинг.

  2. Наявність правильного семантичного ядра. Якщо воно досі відсутнє, то складіть його, напишіть сео-тексти і розмістіть їх у себе на сайті. Частину статей можна опублікувати на сторонніх ресурсах, які ви знайдете на нашій біржі.

  3. Оптимізуйте сторінки на сайті, пропишіть мета-теги і зробіть внутрішню перелінковку. Не варто забувати про картинки, наявність атрибутів alt і title для них обов"язкова.

  4. Налаштуйте службові файли robots.txt, sitemap.xml, .htaccess і зробіть мікророзмітку.

Просування сайту в пошукових системах

Виконавши всі вищевикладені дії, можете приступити до нарощування посилальної маси за допомогою біржі Seoware. Ми постійно вдосконалюємося і робимо все для того, щоб оптимізатори могли виконувати просування і розкрутка сайту в Google та інших пошукових системах максимально просто. Наш ресурс був створений командою професіоналів, котрі і самі є успішними оптимізаторами.

Комментарии для сайта Cackle

Рекомендуем почитать

5 stars - based on 250 reviews