Працювати в таксі АВС

Якщо хочете заробити багато грошей — обирайте ABC Taxi: робота в таксі через інтернет зручна і принесе солідний прибуток. Працювати можна в будь-який зручний час, а замовлень фірма гарантує дуже багато.

Відмінний варіант заробітку з вільним графіком

Робота таксиста в Києві має величезну популярність. Виклик в службі таксі машини користується великим попитом у киян і гостей міста. Без таксі важко уявити, як можна швидко і зі зручністю дістатися на вокзал, в аеропорт, на зустріч, пізно ввечері додому і т.д. Тому якщо маєте машину і хочете гідно заробляти — чекаємо вас в ABC Taxi!

Переваги роботи у нас https://taxikieva.com.ua

Компанія ABC забезпечить хорошу зарплатню і комфортні умови праці.

  • Фірма гарантує стабільно великий потік замовлень — вам залишається тільки заробляти. Чим більше виконаєте замовлень — тим вище зарплатня. Відсоток комісії — дуже вигідний: ставка зі своїх замовлень становить 10%, а з партнерських — 15%. Якщо не бажаєте виконувати замовлення партнерів — ми їх відключимо.
  • Обклеювання машини не потрібне. Багато фірм вимагає обклеювати автомобіль логотипами і номерами телефонів. У компанії ABC це не потрібно. Якщо не хочете, щоб машина втратила свій початковий вигляд — приходьте працювати в службу таксі ABC.
  • Вільний графік — одне з головних достоїнств роботи таксистом. Вибирайте для роботи будь-який час: день чи ніч, будній день або вихідний. Багато чоловіків, прагнучи збільшити сімейний бюджет, підробляють в таксі в якості додатка до основної роботи. Навіть приділяючи цьому пару годин в день, отримаєте солідну надбавку до основного доходу.
  • Працюєте на своїй машині. Не потрібно звикати до службового автомобіля, вивчати і підлаштовуватися під нього. Ви виконуєте замовлення в транспортному засобі, який знаєте краще за все — в своїй машині. Авто має бути в хорошому стані і класом не нижче Daewoo Lanos.
  • Мотатися по всьому Києву в пошуках замовлень не потрібно. Працюйте там, де зручно: обирайте будь-який сектор Києва, підписуйтесь на нього і заробляйте гроші вже зараз.
  • Робота в таксі відбувається онлайн в програмі Mobile taxi — для цього потрібен телефон на Андроїд.

Як відбувається оформлення

Для оформлення в нашу службу таксі відтепер не потрібно приїжджати в офіс. Достатньо зателефонувати на номер (067) 843 81 18. Якщо не додзвонилися — заповнюйте форму на сайті: потрібно внести мінімальні дані про себе, автомобілі, і прикріпити фото машини. Надсилайте заявку на обробку та очікуйте найближчим часом зворотного дзвінка.

Комментарии для сайта Cackle

Рекомендуем почитать

5 stars - based on 250 reviews