Будь-які автобусні маршрути з України до Польщi останнім часом користуються великою популярністю. До польських міст туристи та заробітчани вирушають і з Києва, і зі Льва, і з Вінниці, і з Тернополя, і з Рівного, і з Хмельницького та з інших українських населених пунктів. Наші співвітчизники подорожують до Варшави, до Кракова, до Вроцлава тощо. Але історично та географічно склалося так, що дуже затребуваним є маршрут Львів-Краків.

Квиток на автобус Львів-Краків, як і на інші рейси, зручно купувати в режимі онлайн на спеціалізованому сайті, серед яких і Каса Lux-Reisen. Такою можливістю користуються ті, хто має за мету дістатися до Польщі найзручнішим способом. Це цілком виправдане бажання, тому що використовувати прямий рейс завжди краще, ніж їхати з декількома пересадками.

Обираємо зручний маршрут

Але й те, що подорожуючі часто роблять пересадки у Києві чи у Львові, теж не секрет. Так, наприклад, щоб дістатися до Польщі на автобусі з Харкова можна зробити пересадку в столиці чи у старовинному місті Лева. По-перше, не кожен в змозі фізично витримати довготривалий вояж, а по-друге, так можно зекономити й час, і кошти, діставшись до Києва чи до Львова в їнший спосіб. Тобто альтернативний варіант завди існує, і якщо є необхідність з комфортом доїхати до Польщі, можна зробити одну пересадку. Доречі, якщо завчасно замовити квитки, то перед тим, як вирушити в дорогу за маршрутом Львів-Краків, можна прогулятися сторовинними львівськими вулицями, насоложджуючись неперевершною архітектурою та красою міста з багатою історією. Звичайно, кожен будує свій маршрут так, враховуючи власні потреби, щоб використати час з максимальною користю.

Отже до Львова можна доїхати поїздом або придбати квиток на автобус

  • Київ-Львів,
  • Вінниця-Львів,
  • Тернопіль-Львів,
  • Хмельницький-Львів та ін.,

а далі сісти на автобус Львів-Краків. Важливо: подорожуючим з їнших населених пунктів необхідно уважно вирахувати час прибуття до Львова, пам'ятаючи про можливі затримки в дорозі!

Єдине що потрібно взяти до уваги тим, хто вірушає за цим маршрутом вперше, що квитки на популярний автобусний рейс Львів-Краків та у зворотному напрямку потрібно замовляти завчасно. Але за наявності вільних місць придбати квиток зі Львова до польського Кракова на сайті Каса Lux-Reisen завжди можна оперативно. За допомогою зручного меню оформити проїздний документ для подорожі автобусом Львів-Краків дуже легко.

Одне є найгарніших міст Польші, старовинний Краків – відмінний старт для знайомства з Європою!

Приємних вам подорожей!

Комментарии для сайта Cackle

Рекомендуем почитать

5 stars - based on 250 reviews